logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Fırın Torbası Adet

Sera Fırın Torbası AdetAdet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 717,60 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Fırın Torbası Adet

Sera Fırın Torbası

Yemeklerinizi yağ kullanmadan kendi suyunda pişirebilirsiniz. Bu sayede çok daha sağlıklı ve çok daha lezzetli yemekler hazırlamanız mümkün. İhtiyaç duyacağınız malzeme ise Sera Fırın Torbası olacak. Yemeklerinizin daha kısa sürede pişmesine de yardımcı olan bu ürün, sıklıkla fırın yemeği yapanların mutfaktaki en büyük yardımcısı.

Sera Fırın Torbası 200 dereceye kadar olan sıcaklığa dayanıyor. İçerisini unladıktan sonra dilediğiniz malzemeyi ekleyebilir ve malzemelerin kendi suyunda pişmesini sağlayabilirsiniz. Yemeğin buharı da pişmesine de yardımcı olacağı için çok daha kısa sürede birbirinden leziz yemekler hazırlamanız artık çok kolay olacak.

Bizim Toptan internet mağazasının pişirme araçları kategorisi içerisinde bu ürüne ulaşabilirsiniz. Leziz tarifleri uygulamak için ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeler Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.