logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Battal Boy Çöp Torbası 72x95Cm Adet

Sera Battal Boy Çöp Torbası 72x95Cm AdetAdet Fiyatı : 49,96 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 999,00 TL
Birim Fiyat: 49,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Battal Boy Çöp Torbası 72x95Cm Adet

Sera Battal Boy Çöp Torbası 72x95 Cm

Kaliteli malzemeden imal edilen ve bu sayede gayet sağlam olan Sera Battal Boy Çöp Torbası çöplerinizi sızıntı yapmadan biriktirmenizi ve atmanızı sağlar. Çöplerin çevreye kötü koku yaymasını da engelleyen çöp torbası büyük çöp kovaları ile birlikte kullanım için idealdir.

Sera Battal Boy Çöp Torbası sadece çöpleri muhafaza etmek için değil, evde kullanmadığınız pek çok eşyanın tozdan uzak kalmasını sağlamak için de kullanılabilir. Eşyalarınızı temiz bir şekilde muhafaza etmek için de battal boy çöp torbasını tercih edebilirsiniz.

Yırtılmayan ve sızdırmayan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çöp torbası kategorisi içerisinde yer alıyor. 72 cm x 95 cm ebatlarında olan ürün paket içerisinde 10 adet şeklinde kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.