logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ruffles Originals Parti 155 g

Ruffles Originals Parti 155 g

25 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 15,00 TL
Koli Fiyatı (19 Adet) : 275,50 TL
Birim Fiyat: 14,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ruffles Originals Parti 155 g

Ruffles Orıginals Parti

Ruffles Orıginals Parti günün her saati eğlencenize renk katacaktır. Yapılan her aktivite ve mutluluk Ruffles Orıginals Parti ile daha leziz hale bürünür. Sevdiklerimizle yaptığımız mutluluk dolu anlarda atıştırmalık olarak cips oldukça fazla tercih edilir. Hem tadı hem de pratik yeme özelliğiyle hemen her an Ruffles Originals Parti yanınızda olacaktır. 

Eğlenceli zamanlar genelde lezzetli atıştırmalıklar sayesinde daha güzel hale gelir. Cips bunun için genelde tercih sebebi olur. Ruffles Originals Parti ise eğlenceli vakitleriniz için seçilebilecek ürünlerdendir.

Lezzetli yapısı ve pratik yeme şekli ile cipsler, hayatımızda eğlence denince akla gelen ürünü olmuştur. Evde yapılan sinema geceleri veya sevdiklerimizle yaptığımız aktiviteler bu ürünle daha da şenlenebilir.

Ruffles Orıginals Parti günün her saatinde keyif sunan bir üründür. Ürün kolay taşınabilir özelliğiyle ve pratik atıştırma kaynağı olarak tercih sebebidir. Kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bu ürün eğlenceli anlarınızda lezzet kaynağı olabilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.