logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Parex Ovma Teli 3 lü

Parex Ovma Teli 3 lü

3 Adet üzeri 9,64 TL

Adet Fiyatı : 9,99 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 231,47 TL 239,87 TL
Birim Fiyat: 9,64 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Parex Ovma Teli 3 lü

Parex Ovma Teli 3 Al 2 Öde

Mutfakta ya da banyoda temizlik yaparken kullandığınız malzemeler inatçı kirlerden kurtulmanız konusunda yetersiz kalabilir. İşte bu durumda devreye Parex Ovma Teli giriyor. Çizilmeyen yüzeylerde kullanıma uygun olan bu ürün inatçı kirlerin kısa sürede yok olmasını sağlıyor.

Parex Ovma Teli tek başına kullanılabileceği gibi çeşitli temizlik malzemeleri ile bir arada da kullanılabilir. Özellikle krem temizleyiciler ile maksimum sonuç alabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde her biri aynı boyutta olan 3 adet ovma teli bulunuyor. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının temizlik süngeri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Etkin ve kolay bir temizlik için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerin tamamını Bizim Toptan internet mağazasından temin edebilir ve kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.