logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Parex Klasik Oluklu Sünger 5'li

Parex Klasik Oluklu Sünger 5'li

3 Adet üzeri 16,44 TL

Adet Fiyatı : 16,94 TL
Koli Fiyatı (130 Adet) : 2126,38 TL
Birim Fiyat: 16,36 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Klasik Oluklu Sünger 5'li

Parex Klasik Oluklu Sünger 5’li

Elde bulaşık yıkama ya da yüzey temizleme işlerinde sıklıkla kullandığımız Parex klasik oluklu sünger temizlik esnasında en büyük yardımcılarımızdan birisi. 5’li paketi ile banyo, lavabo ve mutfaklarda temizlenmesi gereken tüm alanlarda etkin bir şekilde kullanılabilir.

Üstün temizleme ve ovalama gücüne sahip olan oluklu sünger ayrıca oluklu yapısı sayesinde kullanım ve kavrama kolaylığı da sağlamaktadır. İnatçı bulaşıklar için yeşil yüzeyi kullanarak kolaylıkla lekeleri çıkarabilirsiniz. Sarı sünger kısmı ise oldukça dayanıklı olup uzun süre kullanıma elverişlidir.     

Oluklu yapısı sayesinde tırnaklarınızı koruyan ürün tüm yüzeylerde temizlik imkanı sunmaktadır. Kolay köpüren yumuşak sünger bölümü ya da yeşil sert yüzeyi ile karşılaşabileceğiniz her türlü kirle baş edebilirsiniz. 

Evinizin en büyük temizlik malzemesi ihtiyaçlarından birisi olan Parex klasik oluklu sünger 5’li paketleri için Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. Piyasada en uygun fiyatlara erişebileceğiniz Bizim Toptan online alışveriş sitesinden oluşturacağınız siparişler hızlı teslimat ile en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.  

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.