logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Orta Boy Buzdolabı Poşeti 20 Li 4 Al 3 Öde Adet

Parex Orta Boy Buzdolabı Poşeti 20 Li 4 Al 3 Öde AdetAdet Fiyatı : 59,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 707,40 TL
Birim Fiyat: 58,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Orta Boy Buzdolabı Poşeti 20 Li 4 Al 3 Öde Adet

Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy 4 Al 3 Öde

Kış mevsiminde tüketmek için hazırladığınız gıdaları derin dondurucuda hijyenik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bunun için Parex Orta Boy Buzdolabı Poşeti kullanabilir ve böylece gıdaların bozulmasını veya kurumasını engelleyebilirsiniz.

Parex Orta Boy Buzdolabı Poşeti sebzeler, meyveler ve tüm kuru gıdaların muhafaza edilebilmesi için ideal bir üründür. Poşetin ağzını kapatmanız halinde toz ve benzeri partiküllerden gıdalarınızı koruyabilirsiniz. Sızıntı yapmayan buzdolabı poşetleri tek kullanımlıktır.

Her bir buzdolabı poşeti 24 cm x 38 cm ebatlarındadır. Ambalaj içerisinde 30 adet buzdolabı poşeti bulunuyor. 4 kutu şeklinde kullanıma sunulan ürün içerisinde toplam 120 adet orta boy buzdolabı poşeti mevcut. Bizim Toptan internet mağazasının buzdolabı poşeti kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.