logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Duş Jeli 500 ml

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Duş Jeli 500 ml


Adet Fiyatı : 24,70 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 296,37 TL
Birim Fiyat: 24,70 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Duş Jeli 500 ml

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Duş Jeli

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Duş Jeli duşlarınızın çok daha ferah geçmesi için olanak sunuyor. İçerisinde yer alan mineraller ile temizliği sağlarken aynı zamanda cilt sağlığınızın pekiştirilmesine de büyük katkı sağlayacaktır. Duş esnasında peeling etkisi elde etmek isteyen kişiler için bu ürünlerin muhteşem bir etkisi olacağı belirtilmelidir.

Palmolive duş jeli ile temizlik aşamasının tamamlanması kadar mis gibi kokunun teninizde kalması da mümkün kılınmıştır. Yakınınızda bulunan kişiler sizden yükselen rayihaya hayran kalacak!

Neredeyse parfüm sıkılmış gibi bir his elde etmek için en doğru seçeneklerden biri Palmoli So Relaxed serisi olacaktır. Bu seri sizin için gün içerisinde tertemiz hissetmenizi mümkün kılacaktır.

Palmolive duş jeli seçimi ile beraber gün içerisinde üzerinizde birikmiş olan olumsuz enerjiden de tam manası ile kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Palmolive bu konuda eksiksiz hizmet veren en donanımlı markaların başında geliyor. Artık günün yorucu etkisinden arınmak sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.