logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Palmolive Aroma Sensations So Firm Cilde Yardımcı Duş Jeli 500 ml

Palmolive Aroma Sensations So Firm Cilde Yardımcı Duş Jeli 500 ml

1 Alana 1 Bedava !

Adet Fiyatı : 21,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 263,38 TL
Birim Fiyat: 21,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Palmolive Aroma Sensations So Firm Cilde Yardımcı Duş Jeli

Palmolive Aroma Sensations So Firm Cilde Yardımcı Duş Jeli ile duş saatleri sizin için çok daha rahatlatıcı bir hal alacak. Mis gibi kokusu ve sunulan muhteşem rahatlık ile banyo yaparken daha rahat bir nefes alacaksınız. Cildinizde yer alan kuruluğun giderilmesi için de uygun olan içerik So Firm tarafından sağlanmaktadır.

Palmolive duş jeli kapsamında yer alan minik peeling tanecikleri ile cildin canlanması ve ölü derilerden tam manası ile arınması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Cildinizin kuruluğundan ve cansız görünümünden şikayetçiyseniz muhakkak Palmolive seçeneğinin tadını çıkarmalısınız.

Cildinizi canlandırırken mis gibi kokusu ile psikolojinizi de oldukça olumlu yönde etkileyecektir. Tek bir duş ile güne yeniden başlama enerjisini bulabilirsiniz.

Sıcak su ile birleştiği zaman ortaya çıkardığı rahatlatıcı etki ile günün biriken stresini atma fırsatını da yakalayacaksınız. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişilerin rahatlaması için evde küçük bir spa alanının oluşturulması mümkün kılınmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.