logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nestle Classic Sütlü Kare Çikolata 60 g
  • resm Nestle Classic Sütlü Kare Çikolata 60 g

Nestle Classic Sütlü Kare Çikolata 60 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nestle Classic Sütlü Kare Çikolata Paket (6 Adet)

Nestle classic sütlü kare çikolata ile gün içinde keyiflenebilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz. Nestle’nin klasik tatlarından biri haline gelen sütlü çikolatası sitemizde satışa sunulmuştur. Çikolata en enerji ve mutluluk verici besinler arasındadır. Magnezyum bakımından ise zengindir.

Üründe süt yoğun olarak kullanılmıştır. Sütlü çikolata sevenler bu ürünü deneyebilirler. Çantanızda, cebinizde taşıyabileceğiniz bu ürünü her yerde tüketebilirsiniz.Her enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda biraz çikolata tüm modunuzu değiştirebilir.

Ders çalışırken, işteyken, kitap okurken vb. de çikolata tüketebilirsiniz. Çikolatanın mutlu etme, enerji verme gibi özelliklerinin yanı sıra konsantrasyona yardımcı olan yanı da bulunur. Bizim Toptan sitemizde çikolatayı uygun birim fiyatlarla toplu halde satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin her şehri için kargo hizmetimiz vardır. Hızlı biçimde teslimatlar gerçekleşir. Online siparişinizi ekibimiz aldıktan sonra hemen ürünleriniz hazırlanmaya başlar. Genellikle 1-2 iş günü içerisinde paketiniz adresinize teslim edilir. Online olarak hem güvenli hem pratik ve hızlı biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.