logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Muti Ispanak 2,5 kg

Muti Ispanak 2,5 kgAdet Fiyatı : 124,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 499,60 TL
Birim Fiyat: 124,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Muti Ispanak 2,5 kg

Muti Ispanak

Muti ıspanak dondurulmuş ürün olarak satışa çıkarılıyor. Kış aylarının haricinde de ıspanağa en yüksek besleyici değer ile erişim sağlamak için doğru noktada bulunuyorsunuz. Ürünlerin üretilmesinden başlayarak en profesyonel şekilde paketlenmesine kadar bütün adımlar nitelikli şekilde tamamlanıyor. Dünya standartlarında işleyen tesislerden çıkan bu ürünler sizin için verimliliğin adresi olacaktır.

Ispanak yıkanmış bir biçimde satıldığı için yemek yapma aşamasını sizin için daha pratik bir hale getiriyor. Bu alanda su israfının da net bir şekilde önüne geçildiği eklenmelidir. Nitelikli bir şekilde ürünlere erişmeniz adına Muti kalite farkı ile global standartlara uygun tesislerde imal ediliyor.

Kişisel olarak satın aldığınız ve yıkayıp dondurduğunuz ürünler ile kıyaslandığı zaman hem daha kaliteli hem de fiyat bakımından daha uygun olduğunun altı çizilmelidir. Bu ürünlerin genel yapısına bakıldığı zaman lezzet ve hız sizin için harika bir hal alıyor.

Muti ıspanak sizin için beslenme düzeninde hızın ve besleyiciliğin en temel adımlarından bir tanesi olacaktır. Sofralarınıza ıspanak gibi verimli bir sebzeyi dahil etmek artık bu ürün ile çok daha kolay!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.