logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı 330 ml 24'lü

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı 330 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 372,00 TL
Birim Fiyat: 15,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı 330 ml 24'lü

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı 330 Ml

Koruyucu ya da renklendirici içermeden üretilen Lipton Şeftali Aromalı Ice Tea şeftali lezzetinin çay yapraklarıyla buluşmasından doğan bir içecek. Soğuk çaydan hoşlananların şeftali aromasıyla çok daha ferah bir içime kavuşmasını sağlayacak ürün, yemeklerle beraber de tüketilebilir.

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı en taze çay yapraklarının şeftali aromasıyla karıştırılması suretiyle, el değmeden üretiliyor. Harareti yok eden özel formülü sayesinde yılın her mevsiminde keyifle tüketebileceğiniz bir içecek. Yoğun aromasını her yudumda hissedebileceksiniz.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Her biri 330 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünün adresinize ulaşması mümkün. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soğuk çay kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.