logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Ice Tea Limon Aromalı Pet 1,5 L

Lipton Ice Tea Limon Aromalı Pet 1,5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Ice Tea Limon Aromalı Pet 1,5 L

Lipton Ice Tea Limon Aromalı Pet 1,5 LT

Lipton ice tea limon aromalı pet ile sıcak yaz günlerinde kolayca ferahlayabilirsiniz. Son yılların en sevilen ve popüler içecekleri arasında bulunan ice tea, çeşitli aromaları ile üretime sunulmaktadır. Ice tea ürünü limon aromalıdır ve 1, 5 litredir. Her türlü yemeğin yanında zevkle tüketebileceğiniz bir üründür.

Ice tea giderek daha fazla sevilen bir içecek olmaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarında buz gibi bir ice tea içerek serinleyebilirsiniz. Kola gibi ürünleri sevmeyen birçok kişinin de tercihi ice tea olmaktadır. Yumuşak ve hafif içimlidir; ferahlatan bir etkisi vardır.

Sitemizde şeftali vb. başka aromalı ice tea ürünlerini de bulabilirsiniz. Limonlu ice tea içerisinde aynı zamanda c vitamini bulunur ve bu nedenle ürün enerji vericidir. Misafirlerinize ikram etmek için de çok uygun bir içecektir. El değmeden özel pet şişesi ile piyasaya sunulmaktadır.

Bizim Toptan online satış mağazamızda ürünü ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Toptan alımlarımızda büyük indirimler yapılmaktadır. Türkiye’nin her şehrine kargo hizmetimiz mevcuttur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.