logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Sade Helva 500 g

Koska Sade Helva 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Sade Helva 500 g

Koska Helva Sade

Tahin ve şekerden yapılan helva, ülkemizde yoğun ilgi gören bir tatlı türüdür. Az miktarda asitlik düzenleyici içeren Koska Helva, çöven ekstratı ve doğayla özdeş vanilin aromasını da içermektedir. Helva yapımında yer alan tahin ve susam tohumlarının işlenmesi ile elde edilen Koska Helva, sade paketleri ile sizlere sunuluyor.

Protein, kalsiyum, fosfor ve E vitamini açısından zengin olan Koska Helva her yaştan kişinin favori besinleri arasında yer alıyor. Koruyucu maddeler de içermeyen Koska Helva aynı zamanda uzun ömürlü bir gıdadır.

Helva kategorisi altında sizlere paket halinde sunduğumuz Koska Helva’nın sade olarak üretilen çeşidi ile günün her saati açlığınızı bastırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.