logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Kakaolu Helva 500 g

Koska Kakaolu Helva 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Kakaolu Helva 500 g

Koska Helva Kakaolu

Sofranızın en lezzetli üyesi olmaya aday Koska Kakaolu Helva tadına doyamayacağınız bir lezzet sunuyor. Besleyici yönü güçlü olan bu ürün günlük protein ihtiyacınızın % 25’ini karşılamanızı sağlıyor. Ürün şeker, tahin, vanilin aroması, çöven ekstraktı ve asitlik düzenleyici kullanılarak üretiliyor.

Koska Kakaolu Helva her 100 gramında 10 gr protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor ve 2,4 mg vitamin E içeriyor. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılamanıza yardımcı oluyor.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve özlediğiniz lezzetleri başka adreslerde aramanıza gerek yok. İnternet mağazasında bulabilir ve tek tıkla adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.