logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Tavuk Bulyon 120 g
  • resm Knorr Tavuk Bulyon 120 g

Knorr Tavuk Bulyon 120 gAdet Fiyatı : 27,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1339,20 TL
Birim Fiyat: 27,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Tavuk Bulyon 120 g

Knorr Tavuk Bulyon 120 Gr (48 Adet)

Tavuk bulyon sayesinde evde kendiniz hazırlayarak zaman kaybetmeden muhteşem lezzet küplerine erişim sağlayabilirsiniz. Yemeklerinizin yeterince lezzetli olmadığından şikayet ediyorsanız ve daha yoğun bir aromaya erişim sağlamak isterseniz ilk olarak Knorr markasının tavuk bulyonlarına göz atmalısınız. Bu şekilde elde edeceğiniz lezzet adeta şeflerin elinden çıkmış gibi olacaktır.

Tavuk bulyonların muhteşem lezzetlerinden istifade ederken aynı zamanda sağlığınızın muhafaza edildiği de belirtilmelidir. Bu ürünlerin içerisinde genel sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Hatta barındırdığı vitaminler ile bağışıklık sisteminize dahi katkı sağlayacaktır. Formülde olabildiğince az kimyasala yer verilerek doğallıktan asla taviz verilmemiştir. Lezzet kadar sağlık koşullarına uygunluğa da büyük önem verilmiştir.

Knorr Tavuk Bulyon 120 Gr (48 Adet) satışa sunulmakta ve toplu satın alım yapan kişiler için de en uygun ürün seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dileyen kişiler siparişini ç.ok daha toplu şekilde verebilir. Bizim Toptan firmamız sayesinde ürünlerin en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde müşterilere eriştirilmesi mümkün kılınmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.