logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Knorr Et Bulyon 120 g
  • resm Knorr Et Bulyon 120 g

Knorr Et Bulyon 120 gAdet Fiyatı : 27,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1339,20 TL
Birim Fiyat: 27,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Knorr Et Bulyon 120 g

Knorr Et Bulyon 120 Gr (48 Adet)

Yemeklerinizin çok daha yüksek ve derin bir lezzete sahip olması için özel olarak tasarlanmış olan et bulyonları kullanabilirsiniz. Knorr markası bu konuda dünya çapında adından söz ettiren ve oluşturduğu ürünlerin harika kalitesi ile de göz dolduran markaların başında gelir. Bu aşamada tek yapmanız gereken yemeklerinizin içerisine bir adet et bulyon eklemek.

En temel tariflerden olan bir çorbanın dahi lezzet derecesini artırmak isterseniz Knorr sizin için gerekli tüm bileşenleri bir araya getirmiştir. Dana eti, farklı baharatlar, yağ ve tuzdan oluşan bu ürün damak zevkinizi geliştiren tariflerin en önemli unsuru olacaktır.

Knorr Et Bulyon 120 Gr (48 Adet) en uygun fiyatlar ile satışa çıkarılmıştır. Knorr firmasının ürünlerine en uygun fiyatlar ve en hızlı teslimat ile erişim sağlamanız için doğru merkezdesiniz. Bizim Toptan firmamızdan yapmış olduğunuz alışverişler direkt olarak kapınıza kadar getirilmektedir. Hem tekli hem de çoklu alışverişler için uygun olan bu sistem piyasanın oldukça altında fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.