logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Kent Olips Stick C Vitaminli 24'lü 28 g

Kent Olips Stick C Vitaminli 24'lü 28 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kent Olips Stick C Vitaminli

Kent Olips Stick C Vitaminli boğaz ağrısı yaşayan kişilerin en favori içeriklerinden biridir. Özellikle pastil etkisi yaptığı için ve içerisinde yer alan ekstra vitaminler ile vücut direncinizin artmasına yardımcı olacaktır. Bu noktada ürünün paketlemesinden lezzetlendirilmesine kadar her aşamada kalitenin birincil kriter olarak belirlendiği de dile getirilmelidir.

Olips sayesinde muhteşem lezzete bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Uzun bir günün ardından küçük bir kaçamak yapmak ve lezzet yolculuğuna çıkmak isterseniz C vitaminli bu ürün sizin için oldukça güzel bir tercih olacak!

Kent Olips muhteşem içeriği ve lezzeti ile hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tüketeceği ürünler arasında yer alıyor. Ürünün içeriğinde yer alan malzemelerin de birinci kalite olması dikkat çeken detaylar arasında kendini gösteriyor.

Dersten bunaldığınızda ya da uzun iş toplantılarından sıkıldığınızda direkt olarak ağzınıza atın ve bulunduğunuz ortamı daha eğlenceli hale getirin! Kent Olips size hem enerji verecek hem de eğlence!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.