logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Yarım Yağlı Yoğurt 3 kg

İçim Yarım Yağlı Yoğurt 3 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Yarım Yağlı Yoğurt 3 kg


İçim Yarım Yağlı Yoğurt ile sizde yemeklerinizin yanında harika bir lezzet ile çeşitlendirebilir ve ferahlayabilirsiniz.
Yoğurt, Yüksek kaliteli protein, karbonhidrat ve yağ içerir ve yüksek kuru madde içeriğine sahiptir. Aynı zamanda kalsiyum, fosfor ve B vitaminleri gibi paha biçilmez besinler içerir. Süt proteini kazein, bağırsaktan emilmesi zor olan büyük bir moleküldür.
İçim Yarım Yağlı Yoğurt ve peynir gibi fermente gıdalar söz konusu olduğunda kazein daha küçük parçalara bölünerek protein emilimini artırır. Ek olarak, yoğurt sütten daha yüksek seviyelerde folik asit, niasin, magnezyum ve çinko içerir. Yoğurtta bulunan kalsiyum karbonat formundadır ve vücutta büyük miktarlarda kullanılmaktadır.
Yoğurt, bağırsak sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, sindirimi teşvik etmesi ve ishali tedavi etmesi ile bilinir. Ek olarak, mevcut çalışmada yoğurt kilo vermeyi destekleyerek obeziteyi önlemekte, diyabet yönetimini geliştirmekte ve kardiyovasküler hastalıkları, karaciğer hastalığını ve kanseri önlemek için kan lipidlerini düzenlemektedir. Vücudun savunmasına destek olabileceği belirtilmekte ve daha birçok yararı bulunan yoğurdu tüketmekten kesinlikle kaçınmamalısınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.