logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Hacı Şakir Lavanta Banyo Sabunu 600 g

Hacı Şakir Lavanta Banyo Sabunu 600 g


Adet Fiyatı : 30,95 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 449,25 TL
Birim Fiyat: 29,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Lavanta Banyo Sabunu 600 g

Hacı Şakir Banyo Lavanta

Vücut temizliğinde güvenle kullanılabilen ve hoş kokusuyla dinlendiren Hacı Şakir Banyo Lavanta sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Formülünde nemlendirici içerikler de bulunuyor. Böylece cildi kurutmadan temizleme imkanı sunarak ekstra nemlendirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Hacı Şakir Banyo Lavanta kokusuyla kalıcı bir temizlik hissi de bırakır. Sadece vücut temizliğinde değil, kumaş temizliği gibi alanlarda da kullanılabilir. Lavanta kokusu stresten arınmaya yardımcı olur ve rahatlatan bir etkiye sahiptir.

Bizim Toptan internet mağazasının duş jeli kategorisinde yer alan ürün lavanta kokusundan hoşlananların öncelikli seçimi oluyor. Adet şeklinde satışa sunulan ürün yaklaşık . Bizim Toptan avantajlarından faydalanarak ürünü adresinize kadar ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.