logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hacı Şakir Güzellik Sabunu Elegan 4*70 g
  • resm Hacı Şakir Güzellik Sabunu Elegan 4*70 g

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Elegan 4*70 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Elegan

Hacı Şakir Elegan Güzellik Sabunu içeriğinde sabundan oluşmakla Saf maddelerden güvenilir şekilde üretilen sabunlar cildinizin doğal bir şekilde sağlıklı olmasını ve güzel görünmesini sağlar. Cildinizi temizlemesinin yanında aynı zamanda cildinizi nemlendirmektedir.

Özellikle kış aylarında grip gibi birçok bulaşıcı hastalığın eller aracılığı ile kişiden kişiye yayıldığı bilinmektedir. Bu tarz bulaşıcı hastalıklardan da korunmanızı sağlayan Hacı Şakir Elegan Güzellik Sabunu sayesinde daha güvende olacaksınız.

Banyo sabunları kategorimiz altında ulaşabileceğiniz Hacı Şakir Elegan Güzellik Sabunu siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek siz de el ve yüz hijyeninizi koruyabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.