logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Hacı Şakir 1-1 Kep.Kar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir 1-1 Kep.Kar Şampuan 500 ml


Adet Fiyatı : 22,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 270,00 TL
Birim Fiyat: 22,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir 1-1 Kep.Kar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir Şampuan 1-1 Kepek Karşıtı

Özel bir formül ile geliştirilen Hacı Şakir Kepek Karşıtı Şampuan hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygun bir üründür. Tüm saç tipleri için ideal olan ürün kepeğe karşı etkili formülüyle bu sorunu kökten çözmeye yardımcı olur.

Hacı Şakir Kepek Karşıtı Şampuan saçlı deriyi besleyen ve bu sayede kepek oluşuma neden olan sorunu da ortadan kaldıran bir içeriğe sahip. Aynı zamanda saç tellerinin ve saç derisinin ihtiyacı olan nemi kazandırır. Düzenli kullanımda gözle görünür bir fark elde etmenizi sağlar. Daha yumuşak saçlar için tercih edilebilir.

Ambalaj içerisinde 500 ml şampuan yer alıyor. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinde bulunuyor. Sadece tek tıkla tüm ürünler kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.