logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Aerasol Sabah Tazeliği

Glade Aerasol Sabah TazeliğiAdet Fiyatı : 84,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Aerasol Sabah Tazeliği

Glade Aerosol Sabah Tazeligi 300 Ml

Oda kokuları, hem gündelik ev süreçlerinin kalitesinin arttırılmasında hem de temizlik rutinlerinin tamamlanmasında oldukça önemli bir pozisyona geldi ve oda kokusu olmanın hakkını veren Glade Aerosol Sabah Tazeligi bu alanda en beğenilen ürünlerden bir tanesi.

Glade markasının kalitesi ve profesyonelliği ile üretilen Glade Aerosol Sabah Tazeligi  300 Ml ürünü, yalnızca adının duyulmasıyla bile insanda bir ferahlık duygusu uyandırmayı başarıyor. Tabi ki bu ferahlık adı ile sınırlı değil, doğru kullanımında oldukça etkili, ayrıca uzun bir süre kalıcılığı bulunuyor.

Doğanın yeniden uyandığı anlarda, güneş hemen doğduktan sonra ortaya çıkan dinginliği, tazeliği ve serinliği Glade Aerosol Sabah Tazeligi 300 Ml ürünü ile evlerinize taşıyabilirsiniz.

Glade Aerosol Sabah Tazeligi 300 Ml, kötü kokulara karşı geliştirilen formülü sayesinde hayat kalitenizin yükselmesine yardımcı oluyor. Temizliğin son aşaması, ferahlığın başlangıcı Glade Aerosol Sabah Tazeligi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.