logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fresher's Portakal Granül 300 g

Fresher's Portakal Granül 300 gAdet Fiyatı : 41,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 498,00 TL
Birim Fiyat: 41,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fresher's Portakal Granül 300 g

Fresher’s Granül Portakal 300 Gr

Fresher’s granül ürünü toz halinde bulunan bir içecektir. 300 gr olarak paketlenen bu ürün suya döküldükten sonra çözünür. Bu şekilde meyve tadını suya salar. Ürünü kullanabilmek için suya ihtiyacınız vardır. Sabah kahvaltılarında ya da akşam yemeklerinde tüketebilirsiniz. Rengi ile özellikle çocukların ilgisini çeken içecek gün içerisinde sizi zinde tutar.

Yaz kavurucu sıcaklarında soğuk olarak tüketebilir kışın ise sıcak suyun içerisine atarak tüketebilirsiniz. Bu ürün sizin enerji seviyenizi yüksek tutmanıza yardımcı olur. portakal aroması ile satışa sunulan Fresher’s granül portakal 300 gr ürünü her damak tadına hitap eder.

Ürün her yaşta insanın ilgisini çeken bir tada sahiptir. Hazırlanışı da oldukça basittir. Kapalı kutu içerisinde yer alan Fresher’s granül portakal tozunu suyun içerisine katarak çözülmesini sağlarsınız.

Daha sonrasında granülü içebilirsiniz. Ürünü sıcak ya da soğuk tüketmek sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Freshers Granül portakal ürünü sayesinde sabah kahvaltılarında, akşam yemeklerinde atıştırmalıklarınızın yanında portakal lezzetini sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.