logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fresher's Elma Granül 300 g

Fresher's Elma Granül 300 gAdet Fiyatı : 41,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 498,00 TL
Birim Fiyat: 41,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fresher's Elma Granül 300 g

Freshers Granül Elma 300 Gr

Granül elma içeceği tane 300 gr olarak paketlenmiştir. Paket içerisinde tane halinde bulunan bu karışımı sıcak suyun içerisine atarak çözünmesini sağlarsınız. Bu şekilde içeceğinizi hazırlamış olursunuz.

Son derece sevilen ve sıkça kullanılan bu ürün her damak tadına hitap eder. Genc inden yaşlısına birçok kişinin beğeni ile kullandığı bu ürüne market raflarından ulaşabilirsiniz. Fresher granül elma 300 gr olarak kapalı kutu içerisinde paketlenir. Daha sonrasında bu paketler satışa sunulur.

Kutu içerisinde yer alan Fresher içeceği suya kayılmadan önce katı durumda bulunur. Sıcak suyun içerisine 1 ya da isteğinize göre 2 ölçek granül elma dökerek içeceğinizi oluşturabilirsiniz. Granül elma paketi içerisinde bulunan taneler su içerisinde çözünür. Genellikle sıcak olarak tüketilen bu ürünü oda sıcaklığındaki bir suyun içerisine atarak da tüketebilirsiniz.

Elma aromalı bu ürün gencinden yaşlısına herkesin severek tükettiği içecekler arasında yer alır. Ürünü market raflarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Fresher granül elma ürününü suya dökmeden içemezsiniz ürün yalnızca su içerisinde çözülür.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.