logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Quantum Max 85 li

Finish Quantum Max 85 li

2 Adet üzeri 136,45 TL

Adet Fiyatı : 137,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 545,80 TL 551,82 TL
Birim Fiyat: 136,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Quantum Max 85 li


Finish Quantum Max , derinlemesine temizlikte aranılan tablet! Dikkat çeken, parlaklık etkisi bırakır. En iyi temizlikte, değişmeyen tercihiniz olmaktadır.
Tablet içeriğinde ki etki ile birlikte, tek yıkamada muhteşem bir temizleme gerçekleştirir. Aynı zamanda bulaşık makinanız için kireçlenme ya da buna benzer durumlar kesinlikle yaşanılmaz. Güçlendirilmiş formülü sayesinde, bulaşıklarınızdaki zorlu kirler sökülür.
Birikmiş kalıntılar ve zorlu yağlar, içeriğinde ki powerball teknolojisi ile kısa bir sürede temizlenir. Çoğunluğun tercihinde olan ürün, beklenilenin ötesinde bir performans gösterir. Yıkama esnasında bulaşıkların desenlerinde solma ya da çizilme gibi problemlerde yaşanılmaz. Tek yıkama ile muhteşem temizlik sağlanır.
Quantum max bulaşık tableti, 3 bölmeli sistemi bulundurur. 3 adımda bulaşıklarınızı yıkayarak, tertemiz bir etki bırakır. Derinlemesine temizlik, muhteşem yağ sökücü güç ve gözle görülen parlaklık etkisi bırakır. Özellikle kadınların vazgeçilmez tercihi olmaktadır. Bir bulaşık tabletinden daha fazlasını isteyenler için önerilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.