logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ekici Tam Yağlı Lokum Kıvamında Beyaz Peynir 800 g

Ekici Tam Yağlı Lokum Kıvamında Beyaz Peynir 800 gAdet Fiyatı : 189,90 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 1519,20 TL
Birim Fiyat: 189,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ekici Tam Yağlı Lokum Kıvamında Beyaz Peynir 800 g

Ekici Piknik Tereyağı 150*10g

Ekici Piknik Tereyağı 150*10g sayesinde yemeklerinize harika bir tat katabilirsiniz. Sadece yemeklerde değil aynı zamanda kahvaltı sofralarında da severek tüketilmektedir. 

Üretim aşamasında sadece yağ ve kalite bakımından uygunluk onayı alan sütler kullanılıyor. Üretim aşamasının her bir noktasında en kaliteli tereyağının elde edilmesi için belirli kıstaslar koyulmuştur. Bu kıstaslara uygun şekilde üretim adımı tamamlanır. 

Tereyağı tüketimi sırasında Ekici’nin bu pratik ürünü hem kullanım adımını hem de lezzet seviyesini adeta tasdik eden bir duruşa sahiptir. Siz de tercihinizi Ekici’den yana kullanarak verimliliğin tadını çıkarabilirsiniz. 

Yemekleriniz artık eskisinden daha lezzetli olacak. Konunun uzmanları tarafından yemeklere hoş bir doku ve tat kattığı onaylanmıştır. Bu lezzet kahvaltı sofralarınıza davet ettiğiniz kişileri de büyüleyecek. Yumurta yapımından sucuk hazırlama adımına kadar ek bir aroma olarak yer vermeyi de unutmamalısınız. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.