logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ekici Kaşar Peynir 600 g

Ekici Kaşar Peynir 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ekici Kaşar Peynir 600 g

Ekici kaşar peynir aldığınızda bu peyniri ince ince   dilimleyerek tost ekmeğinin arasına koyabilirsiniz. Bu lezzetli peynir ile hazırlanan bu tost ; çok lezzetli olacaktır.
Ekici kalitesiyle sofralarımızda yerini alan kaşar peyniri; afiyetle tüketilmektedir. Kahvaltılarınızda doğrayarak ya da dilimleyerek tüketebileceğiniz gibi tost yapmak için de kullanabilirsiniz.
Tost ekmeğinin yanında sandviç ekmekleriyle de harika tatlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca mıhlama gibi kahvaltıda tüketebilecek ürünler için de kullanılabilir. Kaşar peynirini hamur işleri için kullandığınız zaman da farklı bir lezzet ortaya çıkacaktır. Taptaze sütlerden elde edilen Ekici kaşar peynir besleyici değeri yüksek olması nedeniyle de herkes tarafından sıkça tüketilir.
Bütçenize uyan fiyatlarıyla da dikkat çeken bu ürün; Ekici kalitesi ve güvencesiyle raflarda yerini almıştır, rahatlıkla temin edebilirsiniz. Siz de harika lezzetler ortaya çıkarmak için Ekici peynirinden alarak farklı tatlar oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu harika lezzetleri misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Onlar da bu lezzete hayran kalacaktır. Çünkü kalite Ekici olunca hayran kalmamak elde değil...

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.