logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Limon Kolonyası Sprey 150 ml

Duru Limon Kolonyası Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 23,90 TL
Koli Fiyatı (36 Adet) : 860,40 TL
Birim Fiyat: 23,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Limon Kolonyası Sprey 150 ml

Kolonya, günün her saatinde kullanılabilen bir üründür. Bayramlarda, misafirlerinize ya da arkadaşlarınıza ikram edebilirsiniz. Duru Sprey Limon Kolonyası ,günün herhangi bir saatinde muhteşem kokusuyla çoğunluğun tercihinde olmaktadır.
Sprey şeklinde olması sebebiyle de pratik bir kullanımı bulundurmaktadır. Bu sebeple dışarda ya da ev içerisinde kullanıldığı zaman, rahat bir sıkım sağlanır. Limon kolonyası sevenler için özellikle tercih edilmektedir. Limon çiçeğinin özünden elde edilerek oluşturulmaktadır.
Özellikle sıcak geçen yaz aylarında ferahlatıcı bir etki isteyenler için oldukça ideal bir üründür. Hassas ciltler için öncelik olarak cildinizin herhangi bir alanında deneme yapılması önerilmektedir. Fakat içeriğinde kimyasal zararlı bir bileşen bulundurmadığı için cilde zararlı bir yanı yoktur.
Uzun süreli olarak güneş ışığından korunduğu takdirde, tazeliğini de içinde korur. İşyerinde, okulda, evde ya da herhangi bir alanda çantanızda bulundurduğunuz limon kolonyası, her daim kullanmanız için idealdir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.