logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding 102 g
  • resm Dr.Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding 102 g

Dr.Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding 102 gAdet Fiyatı : 19,50 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 468,00 TL
Birim Fiyat: 19,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding 102 g

Dr.Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding 115 Gr

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz Dr. Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding çikolata aromasının fındık aromasıyla en güzel buluşmasından doğuyor. Puding toz formunda ve sadece 500 ml süt kullanılarak kolaylıkla hazırlanabiliyor. Evde yapabileceğiniz en pratik tatlı çeşitlerinden biri.

Dr. Oetker Çikolatalı Fındıklı Puding kısık ateşte karıştırılarak pişirildikten sonra soğuk olarak servis edilmesi gereken bir tatlı. Ambalajın arkasında hazırlanış tarifi mevcut. Kıvamını süt miktarında küçük değişiklikler yaparak kendi damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 115 gr ürün bulunuyor. Her biri 115 gr olan 12 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürün kısa sürede adresinize ulaşabilir. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının toz tatlılar kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.