logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı 1 kg

Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı 1 kg

Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı

Doğuş Karadeniz Tiryaki çayı ile Karadeniz’in meşhur çayı evinize, sofralarınıza, sevdiklerinize ulaşıyor! Doğu Karadeniz’den toplanan taze biçimde paketlenen tiryaki çayı tam da tiryakilerin ağzına layık! Demleme çay düşkünleri bu lezzetten vazgeçemeyecekler!

Çay, kültürümüzün en tipik içeceklerinden biridir. Kahvaltıda, akşam yemekten sonra, çalışırken, molalarda, sohbetlerde sıkça çay içen bir toplum olarak en iyi çayı tercih etmek istiyoruz. En kaliteli ve lezzetli çayı sunan Karadeniz Bölgesi’ne ait bu ürün size bir çaydan beklediğiniz her şeyi veriyor!

Doyurucu aroması, iyi dem vermesi, kırmızıya dönük berrak rengi çay sevenlerin iştahını kabartır! Ürün için toplanan çay doğaldır ve bunun güzel kokusu içeceğe yansır. Yüksek kalitedeki bu çayı misafirlerinize de rahatça ikram edebilirsiniz!

Sıcak içeceklerle ısınırken eşsiz bir çay lezzetinin keyfini çıkartın! Bu çayın harmanı sizi tiryaki yapacak güzellikte!; birinci sınıf kalitesiyle, çarpıcı dem rengiyle, eşsiz kokusuyla, doyumlu kıvamı ve harmanı ile ağzınıza layık! Ürün özel korumalı 1 kg ‘luk paket içine koyulur ve uzun bir süre tazeliğini korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.