logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Didi Soğuk Çay Bergamot 500 ml 12'li

Didi Soğuk Çay Bergamot 500 ml 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 178,81 TL
Birim Fiyat: 14,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Didi Soğuk Çay Bergamot 500 ml 12'li

Bergamotlu çaylar ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Öyle ise yaz aylarında içeceğiniz Didi Soğuk Çay Bergamot olmalıdır. Büyük kutulu Didi Soğuk Çay Bergamot, severek içeceğiniz, sıcak günlerin ferahlatıcı etkisine sahiptir.

Soğuk içimi sayesinde boğazınızdan akarken serinlemeye başlayacaksınız. Çay severlerin en sevdiği tat olan alternatif tat olan bergamot, sıcacık çaylarımızda yerini sürekli almaktadır. Bu kadar çok sevilen aromayı soğuk çay ile benimsenmesi ile kaçınılmaz bir durumdur.

Bergamot, sedef otugiller türüne ait bir ağaç türüdür. Yaklaşık 4 metre boyuna gelmektedir. Bu ağaç türünün asıl yeri Batı Hindistan bölgesidir. Bergamot ağacının yaprakları uzun ve koyu bir renge sahiptir. Rengi ise koyu yeşildir. Ağacın çiçekleri beyazdır ve küçüktür. Meyveleri küre veya armut şekline benzerlerdir. Bergamotun 5 ila 7 santimetre arasında çapı olan ve iç bölgesi ekşi lezzetli, dış bölgesi yani kabuk kısmı ise limon sarısı renginde olmaktadır.

Elde taşınabilecek, keyifle içeceğiniz Bergamotlu Didi soğuk çayını sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.