logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Çam/Okyanus
  • resm Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Çam/Okyanus

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Çam/OkyanusAdet Fiyatı : 89,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Çam/Okyanus

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Pac Çam

Tuvaletlerde her sifon sonrasında ferah bir koku duymak isteyenler,  Bref Power Aktiv Klozet Blokları’nı tercih ediyor. Sifonun çekilmesiyle birlikte aktifleşen Bref Power Aktiv, lavabolarınızda daha temiz bir havanın hakim olmasını sağlıyor.

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Pac Çam kokusuyla tuvaletlerinizin havasını baştan aşağı değiştirecek. Çam kokusunun ferahlatıcı etkisini, Bref Power Aktiv Çam kokulu  klozet bloğu sayesinde kolaylıkla evinize taşıyabileceksiniz.

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Pac, yalnızca evlerinizde değil iş yerlerinizde de kullanabileceğiniz bir ürün. İstediğiniz tüm tuvaletlere takabileceğiniz klozet bloğu, bulunduğu yere mis kokusuyla birlikte gelecek.

Bref Power Aktiv Wc Blok Trio Pac Çam kokusunun ferahlığı hissetmek isteyenlerin en iyi tercihi olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.