logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bref Power Aktiv Lavanta Adet

Bref Power Aktiv Lavanta Adet

3 Adet üzeri 10,45 TL

Adet Fiyatı : 10,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 104,50 TL 109,50 TL
Birim Fiyat: 10,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bref Power Aktiv Lavanta Adet

Bref Power Aktiv Lavanta

Klozetlerinizde mis gibi ferahlık ve muhteşem lavanta kokusunu içine çekmek isteyenler için Bref Power aktiv lavanta satışa sunulmuştur. 4’lü bloğu sayesinde klozet içindeki tüm kiri ve kireci yok eden ürün, enfes lavanta kokusu sayesinde, klozet ve banyonuzun mis gibi kokmasını sağlamaktadır.

Her kadın, tuvalet temizliğinin ne kadar zor olduğunu bilir. Tuvalet temizliğinde hijyenin sağlanması ve mis gibi kokması önemlidir. Sağlık açısından tuvaletlerde hijyenin sağlanması çok önemlidir. Burada devreye Bref power aktif lavanta girmektedir.

Klozetinizde kir ve kireçten eser kalmaması, kötü kokuların etrafa yayılmaması için pratik kullanım sağlayan ürünü kullanabilirsiniz. Ürün, klozet kenarına takılabilecek askısı sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Mavi ve mor topları sayesinde her sifon çekildiğinde lavanta kokusunu içinize çekebileceğiniz ürün, mavi topları sayesinde de klozetinizde kireç ve kiri yok etmektedir. Suyun her çekilişinde mavi toplar sayesinde suyun rengini maviye döndüren ürüne sahip olmak için www.bizimtoptan.com.tr sanal market ayrıcalığını kullanabilirsiniz. İnceleyeceğiniz diğer ürünlerle birlikte sipariş vereceğiniz bu ürün, en geç 3 gün içinde hazırlanarak kapınıza teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.