logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Üzüm Sirkesi 2 L

Besler Üzüm Sirkesi 2 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Üzüm Sirkesi 2 L

Besler Üzüm Sirkesi 2 Lt

Salatada, turşularda ve ihtiyaç duyulan tüm yemek çeşitlerinde kullanıma uygun olan Besler Üzüm Sirkesi sofranızın vazgeçilmezi olabilir. Üzüm sirkesinin sağlığa birçok faydası olduğu bilinen bir gerçek.

Sirke aynı zamanda ev ve iş yeri temizliğinde hijyen elde etmek için de kullanılabilir. Bakteri ve virüsleri yok etme özelliğine sahip olan sirke doğal bir dezenfektan ürünüdür.

Portatif kapağı ve ağır damlatmalı özel şişesi ile pratik bir kullanım şansı tanıyan Besler Üzüm Sirkesi 2 litrelik ambalajında, kullanıma hazır bir şekilde adresinize ulaşıyor. Bizim Toptan mağazamızın sos kategorisinde yer alan ürün 1 paket şeklinde sadece tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.