logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Elma Sirkesi 750 ml
  • resm Besler Elma Sirkesi 750 ml

Besler Elma Sirkesi 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Elma Sirkesi 750 ml

Besler Elma Sirkesi 750 Ml

Üzüm aroması yoğun ve fazla geliyorsa eğer Besler elma sirkesi 750 Ml, en doğru seçenekler arasındadır. Kullanışlı ambalajı sayesinde ürünün ne kadar kullanacağınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam olması nedeniyle kutusu kısa sürede yıpranmaz.

Salatalar, yemekler, mezeler ve farklı tarifler… Dikkat çekici ve keskin tatları seviyorsanız eğer elma sirkesi mutlaka kullanılması gereken ürünlerden biridir. Güneşten uzak tutmanız ve serin yerde muhafaza etmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Besler elma sirkesi, raf ömrü uzun olduğu için sıklıkla tercih edilir. İçeriğinde tamamen doğal elma aroması vardır. Herhangi bir koruyucu, tatlandırıcı ya da renklendirici içermez. Salataların limon ve zeytinyağından sonra olmazsa olmazlarından biridir. Satışta olan ürünün ambalajı ise ortalama 750 Ml’dir.

Sirke söz konusu olduğunda Besler, kalitesini kanıtlamış markalardan biridir. Her zaman hijyenik ve profesyonel ortamda hazırlanan ürünlerini tüketicileriyle buluşturur. Son tüketim tarihine dikkat etmek, bu tür sirke ya da sıvı ürünlerde dikkat edilecek temel unsurlar arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.