logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Balparmak Süzme Çiçek Balı 460 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı 460 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balparmak Süzme Çiçek Balı 460 g

Balparmak Süzme Çiçek Balı

Günümüzde gerçek bir bal bulmak ne yazık ki çok zor. Ancak Balparmak, ballarını binlerde bal arasından sayısız testler ile seçiyor. Dolayısıyla hem sağlıklı hem güvenilir hem de kaliteli bir balı, uygun fiyata satın alma hakkına sahip oluyorsunuz. Balparmak süzme çiçek balı 460 gr ürününü satın alarak ailecek güvenilir ve sağlıklı balın tadını çıkarabiliyorsunuz.

Bal gibi ürünlerin her zaman cam ambalajlar içerisinde bulunması önemli bir artı oluyor. Çünkü cam çok sağlıklı bir üründür ve içerisindeki sağlıklı ürünün de ömrünü uzatır. O nedenle ürün cam bir kavanozda sizlere ulaştırılıyor. Çocuk, yetişkin demeden bu ürünü sağlıklı bir şekilde tüketebiliyorsunuz.

Alışveriş yapmak yorgunluk veren bir eylemdir ve artık yorulmadan istediğiniz tüm ürünleri satın alabiliyorsunuz. Bizim Toptan olarak istediğiniz tüm ürünleri evinize çok kısa bir süre içerisinde gönderiyoruz. 250 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınız zaman kargo ücreti de talep etmiyoruz. Alışverişin en kolay halini keşfetmek için sitemize tıklamalısınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.