logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Balparmak Yayla Ova Süzme Çiçek Balı 850 g

Balparmak Yayla Ova Süzme Çiçek Balı 850 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balparmak Yayla Ova Süzme Çiçek Balı 850 g

Bal, en önemli tüketim ürünlerinden biridir. İçerisindeki mineraller ve vitaminler sayesinde 7’den 70’e herkesin tüketmesi gereken çok sağlıklı bir üründür. Herkes balın gerçek olanını arıyor. Balparmak süzme çiçek balı yayla ova sayesinde gerçek balı tatmış oluyorsunuz. Gerçek bal tüketmek neden önemlidir? Çünkü sahte ballara şeker ilavesi yapılır. Ancak, Balparmak’ta şeker ilavesi yoktur.

Ürün cam bir kavanoz ile sizlere ulaştırılıyor. Cam her zaman plastikten çok daha kaliteli bir hizmet veriyor. O nedenle camdan yararlanmak lehinize olacaktır. Aynı zamanda içerisinde yapay şeker barındırmadığı için çocuklarınıza da rahatlıkla tükettirebilirsiniz.

Ürünü satın almak istiyorsanız alışveriş merkezlerine gitmek durumunda değilsiniz. Yapmanız gereken Bizim Toptan mağazasının internet şubesine girmek olacaktır. İnternet sitesi sayesinde istediğiniz tüm ürünlerin siparişini kolaylıkla verebiliyorsunuz. Üstelik burada ödeyeceğiniz tutar çok daha az oluyor. Ürünlerinizi en kısa süre içerisinde kapınıza kadar getiriyoruz. Yani alışveriş yapmak artık sandığınız kadar zor ya da meşakkatli olmuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.