logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Toz Kakao 25 g
  • resm Ülker Toz Kakao 25 g
  • resm Ülker Toz Kakao 25 g

Ülker Toz Kakao 25 g


Adet Fiyatı : 5,00 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 104,40 TL
Birim Fiyat: 4,35 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 626,40 TL
Birim Fiyat: 4,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Toz Kakao 25 g

Ülker Kakao 25 Gr (24 Adet)

En güzel kek, pasta ve süslemelerde kullanabileceğiniz Ülker kakao 25 gr (24 adet) paketiyle satışa sunulmaktadır. 24 adet paketiyle oldukça ekonomik olan kakao ürünü, pasta yaparken kullanabileceğiniz en önemli malzemeler arasında yerini almaktadır.

Sütlü tatlılarda, keklerde, çöreklerde, kurabiyelerde, sıcak ya da soğuk içecek ürünlerinde ya da yapacağınız birçok hamur işinde kullanacağınız kakao ürünüyle tüm damaklara hitap edebilirsiniz. 

Sütü sevmeyen çocuklarınıza sütü sevdirmek için, çocuklarınıza süt ve Ülker kakao ürününü harmanlayarak, en sağlıklı içeceği hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hazırlayacağınız ikramlıkları, kakao ürünüyle taçlandırabilir, aynı zamanda yaptığınız pasta, kurabiye, kek gibi lezzetleri süsleme amacıyla kullanabilirsiniz.

Kokusundan ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmemesi için el değmeden paketlenen kakao ürünü, çay saatleri için hazırlayacağınız ikramlıklarda kullanabilir hatta süslemelerini de yaparak, sevdiklerinizin iştahını kabartabilirsiniz. Tatlı ve pastalarınızda isterseniz içine isterseniz üstüne kullanabileceğiniz kakao ürünü, 24 adetlik paketiyle de oldukça ekonomiktir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.