logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat 2'li Ekonomik Ketçap+Mayonez 390+345 g
  • resm Tat 2'li Ekonomik Ketçap+Mayonez 390+345 g

Tat 2'li Ekonomik Ketçap+Mayonez 390+345 g


3 Adet üzeri 84,9 TL

Adet Fiyatı : 89,75 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat 2'li Ekonomik Ketçap+Mayonez 390+345 g

Tat Eko 2’li Paket Mayonez Ketçap

Tat eko 2’li paket mayonez ketçap ile birlikte yemeklerinizi ya da kızartmalarınızı daha da lezzetli hale getirebilirsiniz. Son derece ekonomik fiyatlara sunulan ürünlerin içerisinde herhangi bir renklendirici ya da koruyucu malzeme yoktur.

Patates kızartması ya da hamburgerler başta olmak üzere belirtilen soslar, herkesin damak zevkine uygundur. Pratik ambalajlı olmaları nedeniyle kullanımları da daha basit hale gelmiştir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi durumunda raf ömrü daha da uzar. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına son kullanma tarihine de dikkat edilmelidir.

Tat mayonez ketçap, çeşitli baharatlar, sebzeler ve garnitürlerin bir araya gelmesi ile birlikte hazırlanmıştır. İlavesiz olduğu için son derece yoğun bir kıvama sahiptir. İstediğiniz tüm yemeklerde kullanabilirsiniz. Aromatik ve farklı bir tat oluşturulmasına katkı sağlar.

Satışta olan ketçap ve mayonezi sipariş vermeniz halinde en kısa sürede teslimatı yapılır. Yetişkinler kadar çocuklar tarafından da kızartma, hamburger, köfte, makarna gibi yiyeceklerde çok fazla tercih edilir. İkili olması nedeniyle fiyatı da son derece uygundur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.