logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tamek Domates Salçası 4,25 kg
  • resm Tamek Domates Salçası 4,25 kg

Tamek Domates Salçası 4,25 kg


Adet Fiyatı : 99,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 599,70 TL
Birim Fiyat: 99,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Domates Salçası 4,25 kg

Tamek Domates Salçası

Tamek domates salçası sizin için yazın muhteşem ve eşsiz güneşinde olgunlaşan domateslerden üretilmiştir. Bu alanda özenle adeta bir çocuk yetiştirir gibi büyük emek verilerek büyütülen domatesler sağlık koşullarına uygun şekilde ve geleneksel yöntemler ile salça haline getiriliyor.

Kışın domates bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve mevsiminde tüketmekten yanaysanız lezzet ve o eşsiz kırmızı renk için Tamek domates salçasından yardım alabilirsiniz. Harika bir doku elde etmek için en doğru yerdesiniz. Lezzet konusunda piyasada yer alan birçok firmayı geride bırakan bir anlayış kendini gösteriyor!

Domates salçası seçimi sırasında sağlık koşullarına ne derece uygun olduğu ve besleyici değeri ile alakalı da bilgi almalısınız. Bu alanda en kısa sürede Tamek uzmanları tarafından en nitelikli şekilde hazırlanmış olan bu ürüne bir göz atabilirisiniz.

Muhteşem bir aromaya sahip olan bu salçanın yemeklerinizin lezzetine destek olacağını da göreceksiniz. Kokusundan dahi yaz günlerinin o muhteşem domateslerinin etkisini net şekilde hissedeceksiniz. Harika doku ve lezzet artık çok daha erişilebilir bir fiyata!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.