logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sera Streç Film 50 Metre

Sera Streç Film 50 Metre


Adet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 958,80 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Streç Film 50 Metre

Sera Strech Film 50 M

Hijyenik bir şekilde üretilen ve gayet dayanıklı bir yapıya sahip olan Sera Strech Film kolay yapışma özelliği ile ön plana çıkıyor. Gıdaların tazeliğini korumak, yemeklerin ve hamur işlerinin kurumasını önlemek, içeceklerin dökülmesini engellemek gibi pek çok amaca hizmet eden ürün her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Sera Streç Film, gıdaların nemini kaybetmeden ve kurumadan ısınması amacıyla mikrodalga fırında da kullanılabilir. Özel ambalajına kazandırılan aparat yardımı ile tek bir hareketle kullanım miktarınızı rulodan ayırabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının streç film kategorisinde yer alan ürün en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biri. Ürünün uzunluğu 50 metre. Tüm gıdaları daha hijyenik şekilde muhafaza etmek için kullanabileceğiniz ürün çeşitleri internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.