logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Büzgülü Vanilyalı Büyük Boy Çöp Torbası Adet

Sera Büzgülü Vanilyalı Büyük Boy Çöp Torbası AdetAdet Fiyatı : 49,96 TL
Koli Fiyatı (25 Adet) : 1248,76 TL
Birim Fiyat: 49,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Büzgülü Vanilyalı Büyük Boy Çöp Torbası Adet

Sera Çöp Torbası Bz.Orta Boy Vanilya Kokulu   çoğunluğun tercihinde olan bir torbadır. Orta boyda olması sebebiyle her çöp kovasına uygundur. Bu sebeple küçük boy ya da büyük boylara göre daha çok kullanılır.
Çöp torbası  yoğun vanilya kokuludur.  Kova içerisindeki çöp kokusunun içeride kalıp, dışarıya vanilya kokması için tercih edilen bir özelliktir. Bununla birlikte yapı gereği büzgülü olması sebebiyle, çöp atıldığı sırada dışarıya taşmasını önler ya da çöpün daha kolay bir şekilde atılabilmesi için kolaylık sağlanır.
Çöp içerisinde delinme,  yırtılma ya da buna benzer durumlar gerçekleşmez. Çöp Torbası Bz.Orta Boy Vanilya Kokulu,  oldukça kaliteli bir yapısı bulunmaktadır. Bir paket içerisinde 20 adet torba yer alır.
Çöpleriniz için oldukça pratik bir torbadır. Mis gibi vanilya kokusuna sahip olması da çöpün kötü kokusunun, ev de yayılmasına engelleyici olmaktadır. Ev içerisinde hijyenikliğe ve temizliğe önem verenlerin tercih ettiği bir torbadır. Çöpü dökerken, çöp toparlanırken ya da atılırken büyük ölçüde kolaylaştırır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.