logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sera 5'li Fırsat Paketi Adet

Sera 5'li Fırsat Paketi Adet


Adet Fiyatı : 59,96 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 599,56 TL
Birim Fiyat: 59,96 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera 5'li Fırsat Paketi Adet

Sera 5'li mutfak seti, adeta mutfakta kurtarıcı bir set olarak bulunmaktadır. Kış için hazırlık yaparken buzdolabı poşeti, fırında muhteşem yemekler çıkartmak için pişirme kâğıdı ya da alüminyum folyo, yiyeceklerin üzerine kapatmak için streç film ve tavuk yemeklerine hayır diyemeyenler için ise fırın torbası olarak set bulunmaktadır.
Set farklı yemeklerde ya da farklı hazırlıklarda da kişilerin rahatlıkla kullanımında olmaktadır. İçeriğinde bulundurduğu buzdolabı poşeti orta boy şeklinde yer alır. Pişirme kağıdının, 16 adet bulunması ile birlikte kullanımda da oldukça pratiktir.
Streç film 50 metre uzunluğundadır ve tatlıların üzeri kapatılırken, yemeklerin pişirilmesinde ya da mutfakta genel olarak kullanımda yer alır. Alüminyum folyo ise 8 metre boyutundadır. Fırın yemekleri ya da alüminyum folyo gerektiren diğer yemekler de, kaliteli bir şekilde kullanılmaktadır.
Fırın torbası ise tavuk yemeklerinde lezzeti korurken, aynı zamanda daha sağlıklı pişirilme için önemlidir. Sera 5’li mutfak seti,özellikle mutfakta sıklıkla vakit geçirenler için tercih edilen pratik bir settir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.