logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

Şahin Vakumlu Kangal Sucuk 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Vakumlu Kangal Sucuk 180 g

S¸ahin Vakumlu Kangal Sucuk

Vakumlu ambalajlar daha güvenilir geldiği için talep görüyor. Yine sucuk üreticilerinin de tercihi bu yönde oluyor. Vakumlu özel ambalajlar sayesinde ürünün raf ömrü daha da uzun hale geliyor. 

S¸ahin vakumlu kangal sucuk olacak şekilde hazırlanmıştır. Dana etinden yapılan sucuk, özel baharatlar ile eşsiz bir lezzete sahip olmuştur. Tadanları kendine hayran bırakmış ve talep görmüştür. 

Hijyenik şartlara uygun olduğu açık durumda. Sonuç olarak dilediğiniz şekilde tüketmeye başlayabilirsiniz. Mesela yumurta ile karıştırılarak sofralara eklenebilir. Ya da tereyağı ile kızartılarak hazırlanabilir. 

Mangalların da olmazsa olmazları arasında. Kangal sucuklar mangal üzerine yatırılır ve yavaş yavaş pişmesi beklenir. Sıcacık ekmek arasına alınan sucuklar, herkesin beğenisi toplar. Özel baharatları ile sadece yetişkinlerin değil çocukların da zevkle yiyecekleri alternatifler arasında yer almakta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.