logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şahin Kayseri Mantısı 400 g

Şahin Kayseri Mantısı 400 gAdet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 1199,00 TL
Birim Fiyat: 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şahin Kayseri Mantısı 400 g

Şahin Kayseri Mantısı 400 Gr

Kayseri mantısının eşsiz tadına bir kere baktıktan sonra bir daha tatmak istemeyen yoktur. Kayseri mantısı Türk mutfağının en güzel yemeklerinden biridir. Bu eşsiz yemek tadına uzak kalmak istemeyenler için şahin Kayseri mantısı 400 gr raflarda yerini alıyor.

Raflardan sofralara gelen pratik bir yemek şahin kayseri mantısı.  Güzel bir Kayseri mantısı yemek isteyenlerin can dostu. Eşsiz mantı lezzetinden mahrum kalmamanız için evinize gelen bir yemek harikası.

Kayseri mantısı sevenler için mantı ayrı bir sevdadır. Kayseri mantısının tadına doyulmayan bir hafifliğinin yanında damaklardan silinmeyen de bir tadı vardır. Bu tattan mahrum kalmak istemeyenler için şahin kayseri mantı her zaman yanınızda.

Kayseri mantısı yapmak hem zor hem de zahmetli bir iştir. Evde mantı açmanız için çok uğraşmanız ve çok zaman harcamanız gerekir. Bu nedenle eşsiz mantı lezzetinden mahrum kalan çok insan vardır. Şahin kayseri mantı buna dur diyor ve pratik yapılışı ile sofralarda yerini alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.