logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Raid Böcek Yemi 6'lı

Raid Böcek Yemi 6'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Raid Böcek Yemi 6'lı

Raid Böcek Yemi 6’lı

Raid böcek yemi ile evlerde, iş yerlerinde başta hamam böceği olmak üzere tüm haşereler temizlenebilir. Böcek yemi tabletler şeklinde üretilmiştir ve ilaçlı tuzak yapısındadır. Özellikle yaz aylarında genel sağlığı tehdit eden ve çoğalan zararlı haşereler için tabletli yem uygun bir çözümdür!

Tabletli böcek yemi içindeki ilaç nedeniyle böcekleri kendine çeker! Delikli yem tabletlerinin içine girip, yemleri yiyen haşereler yaklaşık 2-3 gün içinde ölürler. Ayrıca böceklerin diğer ölü böcekleri yeme gibi bir özellikleri de bulunduğundan ilaçlı böcekleri yiyen diğer böcekler de zehirlenirler.

İlaçlı tuzak yemi yedikten sonra zararlı haşereler hemen ölmeyeceklerdir. İlacın etkisi birkaç gün içinde kendini göstermeye başlar! Raid böcek yemi tabletli olmasından ötürü havaya ve etrafa koku salmaz. Bu sebeple daha güvenli ve sağlık açısından tercih edilebilecek bir üründür.

Tabletli yem özel ambalajı içinde paketlenmektedir. Kullanımı pratik olarak tasarlanmıştır. Ambalajı nedeniyle aynı zamanda güvenlidir. Birçok kişinin kabusu haline gelen böceklere en etkili çözümlerden biri olan bu ürünü uygun fiyatlarla toptan satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.