logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Klasik Çamaşır Suyu Klasik 4 L

Peros Klasik Çamaşır Suyu Klasik 4 L


4 Adet üzeri 69,95 TL

Adet Fiyatı : 72,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 279,80 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Klasik Çamaşır Suyu Klasik 4 L

Peros Çamaşır Suyu Çanta 4 Lt

Çamaşır suyu tüm ev temizliği aşamalarında sizin için en büyük yardımcılardan biri olacak. Özellikle mikropların öldürülmesi konusunda hassassanız çamaşır suyundan vazgeçmeyin. Tabi ki bu aşamada hangi markayı tercih edeceğiniz de büyük önem arz ediyor. Piyasaya yeni giriş yapmasına rağmen büyük ilgi toplayan Peros’u tercih ederek harika bir temizlik performansı elde edebilirsiniz.

Peros Çamaşır Suyu Çanta 4 Lt seçeneği ile daha makul bir fiyata satışa sunuluyor. Sadece denemek isteyen kişiler için daha küçük miktarlarda satışa sunulan versiyonları da var. Bu çamaşır suyunu deneyen kişilerin büyük çoğunluğunun performans bakımından tam manası ile memnun kaldıklarını da belirtmeliyiz!

Ürününüzü Bizim Toptan markasının güvencesi ile satın alarak alışverişi daha muntazam hale getirebilirsiniz. Ekonominizi olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tasarlanan bu ürün kapınıza kadar ücretsiz şekilde gönderilecek. Ürün fiyatı bakımından analizler yaparak ne derece memnun eden bir indirimin söz konusu olduğunu görebilirsiniz. Bizim Toptan bu konuda rakip kabul etmemeye devam ediyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.