logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Endüstriyel Bulaşık Parlatıcı 30 kg

Peros Endüstriyel Bulaşık Parlatıcı 30 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Endüstriyel Bulaşık Parlatıcı 30 kg


Peros End. Bulaşık Makinesi Parlatıcısı , ticari işletmelerin lekesiz ve üst düzey temizlik ihtiyaçları için tasarlanmış, üst segment bir üründür.
Parlatıcı, kurutma sürelerini azaltmak ve yıkama döngüsünden sonra bazen bulaşıklar, cam eşyalar ve mutfak eşyaları üzerinde bulunan lekeleri, bulutları veya su izlerini gidermek için oldukça etkili bir düşük köpük maddesidir. Bu beyaz kalıntının giderilmesinde çok etkili olduklarından, ticari bulaşık makinesi durulama yardımcıları çok popülerdir ve yemek servisi endüstrisindeki birçok işletme tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hem düşük hem de yüksek sıcaklıklı bulaşık makineleri için formüllerde mevcutturlar.
Peros End. Bulaşık Makinesi Parlatıcısı , özellikle çevre dostu, fosfatsız deterjan arıyorsanız size harika bir katkı sağlar, çünkü fosfatların olmaması bulaşıklar üzerindeki beyaz kalıntının görünümünü artırabilir.
Düşük veya yüksek konsantrasyonlar sorunlara neden olabileceğinden, parlatıcı için doğru dozaj çok önemlidir. Örneğin, bulaşıklarınız uygun şekilde temizlenmemişse veya bulaşıklarınız kurumamışsa, bulaşıkların üzerinde su damlacıkları ve izler varsa ve parlaklık yoksa, bunun nedeni parlatıcı konsantrasyonunun çok düşük olması olabilir. Öte yandan, çizgiler, gökkuşağı renkleri, patlama kabarcık izleri ve bulutlar varsa, parlatıcı konsantrasyonunun çok yüksek olduğu anlamına gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.