logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Cam Temizleyici 500ml+1 L

Peros Cam Temizleyici 500ml+1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Cam Temizleyici 500ml+1 L

Peros Cam Temizleyici 500+1000 Ml

Cam olan tüm yüzeylerde kullanılabilen ve pırıl pırıl bir cam görünümü elde edilmesini sağlayan Peros Cam Temizleyici temizliğin kısa sürede bitmesi için de ideal bir ürün. Özel sprey ağızlı ambalajı direk olarak temizleyicinin cam yüzeye püskürtülmesini sağlıyor. Özellikle cam silme işleminde tercih edilebilir.

Peros Cam Temizleyici leke ve iz bırakmayan bir üründür. Cam yüzeye püskürterek silmeniz durumunda cam temizliğinin kısa sürede bitirebilirsiniz. Ekstra bir durulama ya da kurulama gerektirmez. Peros Cam temizleyici çabuk kuruma özelliğine de sahip.

Ambalajlar içerisinde 500 ml ve 1000 ml cam temizleyici bulunuyor. İki ürün tek pakette kullanıma sunuluyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının cam temizleme kategorisinde bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.