logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Paşabahçe 42021 Çay Bardağı Optik 12'li

Paşabahçe 42021 Çay Bardağı Optik 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 79,92 TL
Birim Fiyat: 6,66 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 479,52 TL
Birim Fiyat: 6,66 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Paşabahçe 42021 Çay Bardağı Optik 12'li

Paşabahçe Çay Bardağı Optikli 12 li

Paşabahçe Çay Bardağı Optikli 12 li ile beraber çay keyifleriniz artık sizin için çok daha nitelikli bir hal alacak. Cam işçiliği denildiği zaman akla gelen ilk marka olan Paşabahçe sizin için en muntazam ürünlerden birini imal etmiştir!

Çay bardağı ile beraber kahvaltılardan misafir ikramlarına kadar her alanda muhteşem bir içerik oluşturabilirsiniz. Paşabahçe ince belli bardaklarda çay içmeyi seven kişiler için en uygun seçeneklerden birini oluşturmuştur!

Sadece birinci kalite materyaller kullanılarak üretilen bu ürün hem günlük kullanım için hem de misafirlerinize çay servis ederken kullanmak için harika bir seçenek olacaktır! Lezzetli çaylarınız bu ürün ile beraber çok daha keyifli bir hale gelecektir!

Paşabahçe kalitesi ile cam işçiliği ürünlerini satın aldığınız zaman uzun süreli kullanım mümkün kılınmaktadır! Optikli yapıda olması ürünün yapısının çok daha verimli olmasını da mümkün kılıyor! Uygun fiyata yüksek kalite elde etmek için en doğru yerdesiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.